ON4U SYSTEMITECH – DIN PARTNER I IT SKYEN !

On4u Systemitech AS er det nye navnet etter at On4u AS og Systemitech AS fusjonerte i 2017. On4u ble etablert i 2005, og har siden den gang bygget opp en solid ASP/driftssentral. Systemitech ble etablert i 2008, og har hatt fokus på leveranse- og implementering av IT-utstyr, med tilhørende konsulentbistand og serviceavtaler. Begge selskapene har bygget opp solide kundeporteføljer, og har hatt en positiv og god utvikling de siste årene.

On4u Systemitech AS er således blitt en komplett IT-leverandør, som leverer skytjenester, IT-utstyr og konsulenttjenester. Vi er 11 ansatte og har kontorer både i Kongsberg og Drammen. Driftssenteret vårt ligger i Kongsberg, hvor vi produserer IT-tjenester for bedriftskunder med hovedkontor i Norge. Brukere har vi over hele verden.

On4u Systemitech AS er blant annet sertifisert som Microsoft Silver Partner på CSP, Microsoft Partner på SPLA, Hewlett Packard Enterprise Silver Partner på Hybrid IT, Sonicwall Silver Partner og Trend Micro Silver Partner.

VÅRE ANSATTE

Yngve Marthinsen
Daglig leder

Telefon: +47 932 40 090

Epost og Lync-adresse: yngve.marthinsen@onsit.no

Øystein Berg
Salg skytjenester

Telefon: +47 416 61 628

Epost og Lync-adresse: oystein.berg@onsit.no

Torfinn Braathun

Torfinn Bråtun
Salg konsulent og utstyr

Telefon: +47 982 69 690

Epost og Lync-adresse: torfinn.bratun@onsit.no

Magne Thorrud Stenwig
Teknisk sjef

Telefon: +47 971 80 818
Epost og Lync-adresse: magne.stenwig@onsit.no

Marius Myrvold
Driftskonsulent

Support: +47 452 16 600

Epost og Lync-adresse: marius.myrvold@onsit.no

Stian Sandbæk
Driftskonsulent

Support: +47 452 16 600

Epost og Lync-adresse: stian.sandbaek@onsit.no

Dag Rotegård
Senior systemkonsulent

Telefon: +47 982 69 679
Epost og Lync-adresse: dag.rotegard@onsit.no

Eirik Korvald
Systemkonsulent

Telefon: +47 982 69 669
Epost og Lync-adresse: eirik.korvald@onsit.no

Henning Horn Husmo
Senior systemkonsulent

Telefon: +47 905 39 634
Epost og Lync-adresse: henning.husmo@onsit.no

Nils Poverud
Senior systemkonsulent

Telefon: +47 920 39 773
Epost og Lync-adresse: nils.poverud@onsit.no

Her finner du oss:

Hovedkontor: Dyrmyrgata 4, 3611 Kongsberg

Drammenskontor: Konnerudgata 132, 3046 Drammen